Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej 2020

Aktualności, Środa, 26 lutego 2020
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej 2020

W dniu 25 lutego 2020 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie odbyły się eliminacje miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. W eliminacjach rywalizowało 40 uczniów ze szkół ponadpodstawowych z terenu miasta Hrubieszowa. Uczestnicy mieli do wypełnienia test wyboru składający się z 40 pytań.

Na podstawie regulaminu Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej jury eliminacji obradowało w składzie:
1. mł. bryg. Piotr Bartko
2. Tomasz Sułkowski
3. Gerard Pisiewicz

W wyniku przeprowadzonych eliminacji kolejność zajętych miejsc w grupie III – szkoły ponadpodstawowe przedstawia się następująco:

1 Kornelia Sienicka – Zespół Szkół Nr 3 w Hrubieszow
2 Adam Prystupa – Zespół Szkół Nr 3 w Hrubieszowie
3 Iwona Flis – Zespół Szkół Nr 3 w Hrubieszowie

Do etapu powiatowego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, który odbędzie się w dniu 24 marca 2020 r. o godz. 10:00 w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie zakwalifikowała się Kornelia Sienicka.

Serdecznie gratulujemy uczestnikom zaangażowania oraz wiedzy