XXIII Sesja Rady Powiatu

Aktualności, Czwartek, 26 października 2017
XXIII Sesja Rady Powiatu

W dniu  26.10.2017 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie odbyła się XXIII sesja Rady Powiatu. Tradycyjnie obrady uroczyście otwarto odśpiewaniem  Hymnu Narodowego, po czym Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Barczuk, stwierdził prawomocność obrad w związku z uczestnictwem w sesji 13  Radnych. Wicestarosta Leszek Czerwonka przedstawił sprawozdanie z działalności Zarządu w okresie między sesjami.
Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie Zofia Laskowska – Kotowska przedstawiła ocenę sytuacji ekonomiczno – finansowej szpitala powiatowego im. Świętej Jadwigi Królowej .
Została również rozpatrzona sprawa Radnego Powiatu Radosława Maksymowicza, który decyzją Rady Powiatu zachował mandat.  Uchwały przedstawione w  porządku obrad uzyskały pozytywną opinię Komisji Stałych Rady i zostały   podczas głosowania przyjęte przez Radę Powiatu.